אמריקן אקספרס שירות לקוחות

אמריקן אקספרס שירות לקוחות

1900-72-4761
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.
ימים א'-ה': 8:30 - 20:00
שישי: לא ידוע.

שירות לקוחות
אמריקן אקספרס הינה חברה בינלאומית המעניקה ללקוחותיה שלל מוצרים בנקאיים וכרטיסי אשראי. החברה משתפת פעולה עם קבוצות פיננסיות ובנקים בכל רחבי העולם, והיא מתהדרת בהיותה המותג ה-22 בחשיבותו בעולם (על פי שבועוני כלכלה מובילים).
החברה מספקת ללקוחותיה סוגים שונים של כרטיסי אשראי, בין היתר: כרטיס אשראי זהב, פלטינה, כרטיס ירוק, כרטיס קרדיט ועוד, כשכל כרטיס מכיל הטבות ושירותים בלעדיים. כמו כן, מעניקה החברה שירותים ללקוחות עסקיים וכלים לניהול העסק.

שירות לקוחות – כל הדרכים ליצירת קשר
– חברת אמריקן אקספרס מפעילה עבור לקוחותיה מספר ערוצי שירות כשהמרכזי שביניהם הוא אתר האינטרנט של החברה, בכתובת: www.americanexpress.co.il. באתר ניתן להיכנס לחשבון האשראי האישי, לקבל מידע על הסוגים השונים של כרטיסי האשראי, מידע אודות הטבות ומבצעים, מידע לנוסעים לחו"ל, מועדוני לקוחות, מידע לחברות ותאגידים, פניה לחברה באמצעות טופס מקוון ועוד. לקוחות עסקיים יכולים ליהנות מאתר אמריקן אקספרס המיועד לבעלי עסקים המציע פתרונות אשראי ומימון ללקוחות עסקיים, שירותי סליקה, אפליקציה לעסקים ועוד.
– מוקדי שירות נוספים: קו שירות ובירורים בנושא הטבות, קו שירות מיוחד למחזיקי כרטיס אשראי ירוק, זהב, פלטינה, כחול וקרדיט, מוקד תמיכה טכנית לאתר האינטרנט, נציג דיגיטאלי לשאלות נפוצות ועוד.
– יצירת קשר באמצעות הפקס: 03-6895963, או באמצעות המען למשלוח מכתבים: המסגר 40 תל אביב, 67211.

אמריקן אקספרס שירות לקוחות – טלפונים ושעות פעילות
– הודעה בדבר אובדן כרטיס ניתן למסור בטלפון שמספרו: 03-6364400.
– קבלת קהל במשרדי החברה, רח' המסגר 40 ת"א, בימים א'- ה' בין השעות 08:30-16:00, ובימי ו' בין השעות 08:00-12:00.
– מוקד השירות המרכזי של אמריקן אקספרס פעיל 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע בטלפונים: 6220* או בטלפון שמספרו 1800-415-415.
– קו מרכזי לבירורים בנושא הטבות, פעיל בימי א', ג' וד' בין השעות 08:30-17:00, ובימים ב' וה' בין השעות 08:30-16:00, בטלפון: 03-6364470.
– מוקד תמיכה טכנית לשירותי האינטרנט פעיל בימים א', ג', ד' בין השעות 08:30-17:00, ובימים ב' וה' בין השעות 08:30-16:00, בטלפון: 03-6364292.
– טלפונים של מוקדים נוספים, מידע ושעות פעילות ניתן למצוא באתר האינטרנט של אמריקן אקספרס.

אמריקן אקספרס – טיפים חשובים
טיפ ראשון: אם בבעלותכם מכשיר חכם (סמארטפון או אנדרואיד) באפשרותכם להוריד את האפליקציה של אמריקן אקספרס ולנהל את חשבונכם מכל מקום ובכל זמן, ליהנות משירות אישי של נציג דיגיטאלי, לקבל הטבות בלעדיות ועוד.
טיפ שני: תחת הקטגוריה "טלפונים" באתר האינטרנט תמצאו מוקדים שונים המטפלים במגוון סוגי פניות. כדי לא לפנות למוקד שלא מטפל בפניה שלכם, מומלץ לעבור על רשימת המוקדים בעיון.
כמו כן, כדי לנצל את כל השירותים וההטבות שיש לחברה להציע מומלץ לקרוא את המידע המופיע תחת הקטגוריה "מידע למצטרפים".

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *