הפניקס שירות לקוחות

הפניקס שירות לקוחות

1900-72-4764
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.
ימים א'-ה': 8:00 – 17:00
שישי: לא ידוע.

הפניקס שירות לקוחות
חברת הפניקס היא חברת ביטוח מהמובילות בישראל. החברה מספקת ללקוחותיה שלל מוצרי ביטוח: ביטוח חיים, ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח נסיעות לחו"ל, פוליסות חסכון, קרנות גמל, ביטוח בריאות, ביטוח מחלות קשות, ביטוח מנהלים, קרנות השתלמות ועוד. הפניקס מתחייבת להתאים את מוצרי הביטוח לכל גיל ולכל מצב בחיים והיא מאפשרת ביטוח ייחודי בהתאמה אישית לפי קהל יעד. בין הביטוחים שניתן לרכוש ניתן למנות את הביטוח ייחודי לנשים, ביטוח לילדים, ביטוח לתרמילאים, ביטוח לנהגים צעירים, ביטוח לגיל הזהב, ביטוח סיעודי בפרמיה קבועה, ביטוח תכולת דירה וכיו"ב.

הפניקס שירות לקוחות – ערוצי שירות
במסגרת דאגתה ללקוחותיה מעמידה החברה מספר ערוצים מרכזיים ליצירת קשר וקבלת שירות:
– ערוץ השירות המרכזי של הפניקס הינו אתר האינטרנט בכתובת: http://www.fnx.co.il/. באתר תוכלו לקרוא על מוצרי הביטוח לפי קהלי יעד, לקבל הצעת מחיר מסוכן ביטוח אישי, לאתר נותני שירות כגון: רופאים, שמאים וסוכני ביטוח, להוריד טפסים חשובים, לבדוק מהם התנאי לכל אחת מפוליסות הביטוח, להגיש תביעות במגוון תחומים וליצור קשר עם החברה באמצעות טופס מקוון.
– המחלקה לפניות הציבור מטפלת בפניות הנוגעות לפוליסות הביטוח בטלפון, פקס או בדוא"ל. יש לצרף לפניה את השם המלא של הפונה, מספר פוליסת הביטוח או ת.ז., סוג הביטוח ופרטי ההתקשרות.
– ניתן לפנות למוקד שירות טלפוני ותמיכה בפוליסה קיימת באמצעות הטלפון, הפקס או המייל. כתובת הפניקס למשלוח מכתבים: רחוב שפרעם זאבי 2, גבעת שמואל.

הפניקס שירות לקוחות – טלפונים ושעות פעילות
– מוקד השירות והתמיכה הטלפוני פעיל בימים א'- ה' בין השעות 08:00-20:00, ובימי ו' בין השעות 08:00-14:00, בטלפונים: 3455* או 03-7332222. ניתן לפנות גם באמצעות הדוא"ל: [email protected]
– שעות קבלת קהל במשרדי החברה בימים א'- ה' בין השעות 08:00-15:00.
– מוקד דיווח תאונות רכב 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע בטלפון 5070*.
– מספרי פקס למחלקות השונות: ביטוח פניקס זהיר/צעיר: 03-7336914, ביטוח חסכון לטווח ארוך: 03-7336948, ביטוח בריאות פרטי: 03-7336948, ביטוח בריאות קולקטיב וביטוח שיניים: 03-7336946.
– מוקד המכירות של הפניקס פעיל בימים א'- ה' בין השעות 08:00-20:00, וביום ו' המוקד פעיל בין השעות 08:00-14:00.

הפניקס – טיפים שימושיים
טיפ ראשון: באפשרותכם לאתר רופאים כלליים ורופאי שיניים בקלות ובמהירות באמצעות חיפוש מתקדם באתר. כלומר, פרט לחיפוש לפי התמחות ויישוב תוכלו לחפש גם באמצעות שם הרופא וכתובת המרפאה.
טיפ שני: ניתן לחפש באמצעות האתר את תנאי פוליסת הביטוח שברצונכם לרכוש. למשל, אם בכוונתכם לרכוש פוליסת ביטוח בריאות תוכלו לאתר את המסמכים הקשורים אליה באמצעות ממשק ייחודי באתר.
טיפ שלישי: כדי לייעל את קבלת השירות, במקום להמתין לנציג שירות במוקדים הטלפוניים ניתן להירשם כמנויים באתר ולהיכנס לאזור האישי המאפשר מגוון שירותים מקוונים.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *