בנק מרכנתיל שירות לקוחות

בנק מרכנתיל שירות לקוחות

1900-72-4831
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.
ימים א'-ה': 06:00-24:00
שישי: 06:00-15:00

בנק מרכנתיל שירות לקוחות
בנק מרכנתיל הינו השישי בגודלו בישראל והוא משרת סוגים רבים של לקוחות, כשבמרכז הפעילות נמצאים לקוחות בינוניים וקטנים. בנק מרכנתיל מעניק שירותי בנקאות רבים, ביניהם: פיקדונות לטווח קצר וארוך, ייעוץ בשוק ההון, הלוואות לכל מטרה וסוגי הלוואות נוספים, משכנתאות, ניהול חשבון עסקי ופרטי, ניהול חשבונות מט"ח, הטבות לפותחי חשבון ועוד. בבנק מגוון רחב של סוגי חשבונות במטרה לשרת את כל סוגי האוכלוסייה ומגוון שירותי בנקאות מתקדמים הניתנים באמצעות הטלפון, האינטרנט או הסלולרי.

בנק מרכנתיל – כל הדרכים ליצירת קשר
לקוחות הבנק יכולים לקבל שירות ומידע בכמה דרכים:
– מוקד השירות העיקרי הוא אתר האינטרנט של הבנק, בכתובת: www.mercantile.co.il. לקוחות הבנק יכולים לפתוח חשבון דרך האתר או באמצעות נציג מהסניף הקרוב לביתם. לקוח המעוניין לצפות בחשבון הבנק שלו ולבצע העברה/בירור יתרה או פעולות מעין אלו יכול לעשות זאת בקלות באמצעות הזדהות באתר עם שם משתמש וסיסמא. עוד ניתן לצפות באתר בהטבות ייחודיות לפותחי חשבון במרכנתיל, למצוא מידע אודות סניפי בנק מרכנתיל, להצטרף ל"מרכנתיל באינטרנט"- שירות אינטרנטי המאפשר ללקוחות לבצע פעולות בחשבון בכל שעה (גם לאחר שעות הפעילות של הבנק), לפנות בבקשות לבנק באמצעות טופס מקוון ועוד ועוד.
– מחלקת פניות הציבור של בנק מרכנתיל מקבלת פניות לקוחות בנושא האינטרנט בשעות הפעילות.
– משוב מרכנתיל הינו שירות חדש של הבנק המאפשר לבצע פעולות רבות בחשבון גם לאחר שעות פעילות הבנק. ניתן לבצע פעולות כגון העברה מחשבון לחשבון, תשלומים עד 5000 ₪ למאות מוסדות שונים, החלפת סיסמה בכניסה לאינטרנט, הפקדת שיקים, תשלום חשבונות ועוד.

שירותים נוספים מטעם בנק מרכנתיל:
• מרכנתיל בסלולרי- אפליקציית מרכנתיל מאפשרת ללקוחות לצפות במידע ולבצע פעולות בחשבון דרך המכשיר החכם. האפליקציה ניתנת ללא תשלום ללקוחות הבנק בלבד.
• מרכנתיל בטלפון- שירות המאפשר ללקוחות לקבל מידע אודות שינויים ועדכונים בחשבון הבנק בהודעת SMS ישירות למכשיר הסלולרי.

בנק מרכנתיל – טלפונים ושעות פעילות
– מחלקת פניות הציבור עומדת לשירות הלקוחות בימים א'- ה' בין השעות 07:00-23:00, ובימי ו' וערבי חגים בין השעות 07:00-14:00, בטלפונים 03-9439343 או 3477*.
– ניתן להפנות שאלות, הערות ובקשות גם לכתובת הדואר המרכזית של הבנק: אלנבי 103, תל אביב.

בנק מרכנתיל שירות לקוחות – טיפ
טיפ ראשון: באפשרותכם לבחור קבלת מידע אודות החשבון בדרכים מגוונות. בנק מרכנתיל מאפשר לכם לקבל מידע באמצעות ה-SMS, הטלפון הפקס או המענה הקולי.
טיפ שני: בבנק מרכנתיל מגוון רחב של חשבונות, כשלכל חשבון יש תנאים ייחודיים משלו והטבות בלעדיות. למשל: מרכנתיל מציע לחיילים "חשבון חייל" המקנה להם הטבות ייחודיות, "חשבון

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *