פסגות שירות לקוחות

פסגות שירות לקוחות

1900-72-4786
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו

לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.
ימים א'-ה': לא ידוע.
שישי: לא ידוע.

פסגות שירות לקוחות
פסגות הינו בית השקעות מן הגדולים בישראל העוסק בניהול השקעות וחסכון פנסיוני. לפסגות היצע רחב של שירותים ללקוחות הכולל: קרנות פנסיה ונאמנות, ניהול תיקי השקעות, טיפול בקופות גמל, ביטוחי חיים, קופת פיצויים ועוד. מבין מכלול השירותים, פסגות מסייעת ללקוחותיה לבחור את המוצר המתאים ביותר עבור אופיים וצרכיהם האישיים.

פסגות שירות לקוחות – ערוצי שירות
ערוץ השירות המרכזי של פסגות, הינו אתר האינטרנט בכתובת: www.psagot.co.il. באתר ניתן לקבל מידע על ניהול קופות גמל וקרנות השתלמות, ביטוחי חיים ומשכנתאות, להוריד טפסים, להתעדכן בחדשות מומחים, לנהל את החשבון האישי או את תיק ני"ע, לאתר פוליסת ביטוח מתאימה ועוד.
באתר האינטרנט של פסגות קיים לכל לקוח "אזור אישי", אליו הוא יכול להיכנס באמצעות שם משתמש וסיסמא ולקבל מידע בנושאים מגוונים.
בנוסף, פסגות מעמידה לרשות הלקוחות מוקד מרכזי, דרכו ניתן לקבל שירות באמצעות האינטרנט או הטלפון. לרשות הלקוח עומדות שתי אפשרויות – הוא יכול לפנות לנציג שירות ולקבל מענה מהיר במכלול נושאים (נושאים כלליים, נושאים כספיים, ביצוע פעולות, הרשמה לניוזלטר ועוד) או לחילופין לפנות לשירות הטלפוני.

פסגות שירות לקוחות – טלפונים ושעות קבלת קהל
– מוקדים טלפונים לשירות לקוחות והצטרפות לפסגות, בטלפונים: 6707* , 6899*,
073-7968774, ובפקס: 03-5162757.
– קבלת קהל ללקוחות הגמל והפנסיה בימים א'- ה' בין השעות 08:00 בבוקר ל-18:00 בערב, ברח' אחד העם 14, תל אביב קומה ג'.
– חברת פסגות מעמידה לרשות הלקוחות שני מוקדי קבלת קהל. המוקד הראשון נמצא בתל אביב, בכתובת: בית פסגות, אחד העם 14 מיקוד 6514211, שבו מתקיימת קבלת הקהל בימים א'-ה' בין השעות 08:00-17:00. המוקד השני נמצא בחיפה ושעות קבלת הקהל שבו מתקיימות בתיאום מראש.

פסגות שירות לקוחות – טיפים שכדאי לזכור
טיפ ראשון: באתר הבית של חברת פסגות, יש מספר כלים שיסייעו לכם להגיע למידע המבוקש באופן מהיר יותר. הכלי הראשון, נקרא "עזרה מהירה" והוא נמצא בתחתית הדף. תחת הקטגוריה עזרה מהירה תוכלו למצוא שאלות ותשובות נפוצות, כניסה לחשבונכם באופן מידי, עדכון כתובת, כניסה לתיק ני"ע, שינוי מוטבים בקרן ההשתלמות ופעולות נוספות. הכלי השני שממוקם גם הוא באותו המקום נקרא "המוצרים שלנו"- כלי זה מאפשר לכם גישה מהירה למידע אודות מוצרי החברה.
טיפ שני: באתר האינטרנט יש כלי שמסייע לעצמאים שבינינו. כלי זה נקרא "מחשבון הטבות מס לעצמאיים". המחשבון מאפשר ללקוח לבדוק את סכום ההפקדה השנתי בקופת הגמל, בקרן ההשתלמות, בקרן הפנסיה וכדומה ולבדוק מהי הטבת המס המגיעה לכם על פי חוק.
טיפ שלישי: ניתן להירשם לקבלת עדכונים מהאתר באמצעות הדואר האלקטרוני. הרישום מתבצע על ידי לחיצה על אייקון המעטפה בראש העמוד. במסגרת הרישום, יהיה עליכם למלא פרטים אישיים ואת כתובת הדואר האלקטרוני שלכם.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין
אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.


2 Responses to פסגות שירות לקוחות

 1. מכתב תודה לנציג גיא נציג שירות לקוחות מקבוצת עדן אחרי אין ספור פניות שלא נענו מפסגות אני רוצה לציין את השירות האישי והאכפתי של גיא במילה אחת לא נתקלתי ביחס כזה של נציג אף פעם אכפתי, מסור יש בו אנושיות מה שאין לאחרים חזרה לטלפונים והשגת היעד שחיכיתי המון זמן אני חושבת שכדאי לכם לדעת שממש חשוב שיש אנשים כמו גיא שנתן לי להתרגש ולהאמין שיש אנשים טובים אני מוסרת את הערכתי לגיא ורוצה מאד שתתיחסו לזה וגם תגובה תודה מכל הלב עליזה זוזט.

 2. מאת הדס:

  שלום,
  יש מידע לא נכון על העסק בעמוד זה.
  http://www.fi-service.com/psagot/

  המידע הנכון שצריך להיות מצויין:
  לשירות לקוחות
  התקשרו 6707* או 073-7968774
  פקס:03-5162757
  מייל: [email protected]

  מתי בבקשה תוכלו לתקן ולטפל?
  תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *